Strona główna   Artykuły
Jesteś tutaj:  Ogrodnictwo > Województwo Śląskie > Szkółki drzew i krzewów

Inne serwisy:
Akwarium.org
Zoosklep.com
Wesela.org
Ekoturystyka.com
Ekoprodukt.com
Ekoproducent.com
 
Zajrzyj tutaj:
Zakładanie ogrodu
Uprawa roślin
Liliowce
Fuksje
Orchidee
Rośliny na balkonie i w domu
Oryginalne rośliny
Kaktusy i sukulenty
4
Szkółki drzew i krzewów
Jezeli uważasz, że Twoja firma powinna znaleźć się w tym katalogu, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia warunków:
e-mail: admin@ogrodnictwo.net
tel.: (+48) 0607 610 698

Szkółka krzewów ozdobnych A. & M. Walaszczyk - Bielsko - Biała
Adres www: walaszczyk.ogrodnictwo.net
W szkółce na powierzchni ok. 0.5 ha znajdują się obiekty (tunele i szklarnie) służące do produkcji młodzieży iglaków, roślin liściastych i roślin wrzosowatych. Punkt sprzedaży detalicznej i hurtowej kilkudziesięciu gatunków roślin zajmuje powierzchnię ok. 20 arów.
więcej >>  
Szkółka krzewów ozdobnych E. Pudełek - Pisarzowice
Adres www: pudelek.ogrodnictwo.net
Szkółka nasza powstała w roku 1976. Obecnie jest to jedyna gałąź produkcji naszej firmy. Powierzchnia gospodarswa to ponad 10 ha, w tym około 5 ha zajmują kwatery z pojemnikami; reszta powierzchni to namioty foliowe, kwatery z młodzieżą, oraz zaplecze gospodarstwa. Specjalizujemy się w produkcji roślin iglastych, magnoli i wrzosowatych (azalia, różanecznik, wrzosy i wrzośce) - produkujemy młodzież do dalszej uprawy (pod zamówienie) oraz materiał dorosły.
więcej >>  
Szkółka drzew, krzewów i bylin, B. Gałczyński i J. Slaski - Kraków
Adres www: slaski.ogrodnictwo.net
Jedna z najdłużej istniejących szkółek w Polsce. Założona w 1920 r. przez prekursora nowoczesnego szkółkarstwa i sadownictwa, Jana Slaskiego. Od lat 30-tych XX w. wprowadzała na polski rynek nowoczesne, karłowe odmiany drzew i krzewów owocowych, sprowadzane z całego świata.
Obecnie w ofercie znajduje się cała gama sprawdzonych w naszych warunkach klimatycznych odmian drzew i krzewów owocowych, drzewa i krzewy ozdobne oraz byliny. Można tu kupić też ciekawostki, takie jak np winorośl truskawkowa (Vitis labrusca) czy pachnąca (Vitis riparia). Istnieje możliwość wysłania roślin za zaliczeniem pocztowym, przy minimalnej kwocie zamówienia 50 PLN
więcej >>