Strona główna   Artykuły
Jesteś tutaj:  Ogrodnictwo > Województwo Małopolskie > Szkółki drzew i krzewów

Inne serwisy:
Akwarium.org
Zoosklep.com
Wesela.org
Ekoturystyka.com
Ekoprodukt.com
Ekoproducent.com
 
Zajrzyj tutaj:
Zakładanie ogrodu
Uprawa roślin
Liliowce
Fuksje
Orchidee
Rośliny na balkonie i w domu
Oryginalne rośliny
Kaktusy i sukulenty
4
Szkółki drzew i krzewów
Jezeli uważasz, że Twoja firma powinna znaleźć się w tym katalogu, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia warunków:
e-mail: admin@ogrodnictwo.net
tel.: (+48) 0607 610 698

Szkółka drzew, krzewów i bylin, B. Gałczyński i J. Slaski - Kraków
Adres www: slaski.ogrodnictwo.net
Jedna z najdłużej istniejących szkółek w Polsce. Założona w 1920 r. przez prekursora nowoczesnego szkółkarstwa i sadownictwa, Jana Slaskiego. Od lat 30-tych XX w. wprowadzała na polski rynek nowoczesne, karłowe odmiany drzew i krzewów owocowych, sprowadzane z całego świata.
Obecnie w ofercie znajduje się cała gama sprawdzonych w naszych warunkach klimatycznych odmian drzew i krzewów owocowych, drzewa i krzewy ozdobne oraz byliny. Można tu kupić też ciekawostki, takie jak np winorośl truskawkowa (Vitis labrusca) czy pachnąca (Vitis riparia). Istnieje możliwość wysłania roślin za zaliczeniem pocztowym, przy minimalnej kwocie zamówienia 50 PLN
więcej >>  
Szkółka drzewek owocowych i ozdobnych, M. Lisak - Zelków k. Krakowa
Adres www: zelkow.ogrodnictwo.net
Na kilkudziesięciu ha produkujemy wysokiej jakości, wyrównany materiał szkółkarski, przeznaczony do zakładania sadów towarowych, ogrodów przydomowych oraz ogródków działkowych. Co roku szkółka poszerza swój asortyment o ciekawe nowości, odmiany interesujące ze względu na ich odporność na choroby, a także o stare - tradycyjne odmiany. Na życzenie odbiorcy wyprodukujemy na żądanych podkładkach każdą odmianę. Oferujemy także zrazy do letniej okulizacji i zimowego szczepienia. Proponujemy dogodne warunki zakupu.
więcej >>  
Szkółka roślin ozdobnych
Adres www: jawor.ogrodnictwo.net
Szkółka z wieloletnią tradycją z Jawornika koło Myślenic. Polecana przez wielu klientów, sprzedaje towar najwyższej jakości. W ofercie drzewa i krzewy (iglaste i liściaste), róże, byliny, trawy, rośliny wrzosowate, borówka amerykańska i inne.
więcej >>